top of page

Doplňky

K našim oknům také nabízíme široké spektrum doplňků - vnitřní žaluzie, okenní a dveřní sítě proti hmyzu, vnitřní PVC a dřevotřískové parapety, venkovní ALU parapety, venkovní žaluzie a rolety. Správně zvolené okenní doplňky podtrhnou nejen design nových oken, ale zároveň zvýší komfort vašeho bydlení.

žaluzie.jpg

Vnitřní žaluzie

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Nový typ žaluzií ISOLINE PRIM určený pro plastová okna s jemným obloukovým designem krycí lišty. K dispozici také obloukový design bez postraních krytek ISOLINE LOCO a klasický hranatý design s bočními krytkami ISOLINE.


Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu.


Horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Lamely jsou dostupné v šířkách 0,18 mm a 0,21 mm. Žaluzie jsou dostupné i v celostínícím (domykavém) provedení. Celostiníci žaluzie je po dovření lamel minimalizován prostup světla skrze lamely.

Vzorník lamel ZDE

Sít proti hmyzu.png

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.


Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Barva síťoviny  je dostupná v barvě šedé nebo černé. Síťovinu na příplatek nabízíme také protipylovou, zesílenou pet screen, nebo s průlezem pro domácí zvíře

Rám sítě je vyroben z extrudovaného hliníku. Základní barevné provedení rámu je bílá, hnědá, imitace dřeva (potisk), RAL 7016, RAL 8003, nástřik - přírodní dub, třešeň amaretto, zlatý dub, tmavý ořech. Za příplatek lze vyrobit rám v barvě dle vzorníku RAL nebo potažení renolitovou fólií.

V nabídce máme také dveřní sítě, které jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Vnit%25C5%2599n%25C3%25AD%2520parapet_edited_edited.png

Vnitřní parapety

Parapety určené k montáži v interiéru, které se vyznačují výjimečnou trvanlivostí a především odolností proti poškrábání. Snadno se zpracovávají a udržují čistý, jsou odolné proti působení vlhkosti, vody, vodní páry, a dokonce i UV záření. 

V naší nabídce máme plastové parapety GOBAL, plastové parapety REHAU PREMIUM a parapety dřevostřískové.

Parapety GLOBAL nevyžadují téměř žádnou údržbu a odolávají běžným domácím prostředkům. Jsou dostupné v dekorech bílá, mramor, zlatý dub, buk, ořech, tmavý dub, winchester, antracit, třešeň a aluminium. Dostupné v šířkách 150 - 600 mm.

Parapety REHAU PREMIUM od renomovaného světového výrobce, které svými parametry vysoce přesahují běžné parapety vyskytující se na evropském trhu. Jsou dostupné v dekorech bílá, mramor a zlatý dub. Dostupné v šířkách 150 - 500 mm.

Dřevotřískové parapety tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Parapety nabízíme ve 16 základních dekorech. Dostupné v šířkách 150 - 800 mm.

Venkovn%25C3%25AD%2520parapet_edited_edited.png

Venkovní parapety

Venkovní parapety jsou vynikající volba z hlediska kvality a odolnosti proti působení atmosférických podmínek. K jejich přednostem patří především estetický vzhled a odolnost proti vlhkosti a chemickým prostředkům. 

V naší nabídce jsou parapety tažený hliník, ohýbaný hliník a ohýbaný pozink.

Parapety tažený hliník se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Jsou dostupné v barvách tmavý elox, elox bronz, elox EV1, RAL 8003, RAL 8019, RAL 8019, RAL 9016, RAL 7016. Dostupné v šířkách 50 - 400 mm.

Parapety ohýbaný hliník jsou ekonomickou variantou pro dobře známé hliníkové parapety z taženého profilu. Jsou dostupné v barvách RAL 8019, RAL 9016, zlatý dub a ořech. Dostupné v šířkách 90 - 400 mm.

Parapety ohýbaný pozink jsou nejlevnější variantou venkovních parapetů. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem. Parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu. Jsou dostupné v barvách bílá, hnědá a antracit. Dostupné v šířkách 90 - 400 mm.

Předokenní roleta.png

Předokenní rolety

Rolety se skříní šikmou pod úhlem 45 stupňů, se skříní zaoblenou, nebo se skříní půlkulatou z venkovní strany.  Roleta je určena pro montáž jak přímo na průčelí objektu, tak i do výklenku na rám okna díky univerzálnímu tvaru skříně.

Dostupné s pohonem elektrickým, manuálním, nebo pružinovým. Skříň je hliníková s rozměry 137 x 137, 165 x 165, 180 x 180 a 205 x 205 mm. Minimální šířka skříně 500 mm, maximální šířka skříně 4500 mm. Lamely jsou hliníkové, vyplněné polyuretanovou pěnou, plastové a extrudované, výšky 39 mm – 52 mm a šířky 9 mm – 13 mm.

Nadokenní roleta.png

Nadokenní rolety

Rolety pro nejnáročnější zákazníky zejména s ohledem na množství možných personalizovaných vylepšení. Mezi rozhodující výhody systému patří mimo jiné zvýšená tepelná izolace díky dodatečnému zateplení skříně a také možnost zateplit rám použitím úzkých kolejniček z extrudovaného hliníku pro profily mini a maxi. Také může být na žádost zákazníka systém vybaven zabudovanou sítí proti hmyzu. Další dodatečnou výhodou tohoto modelu je možnost použít čelní panely skříně z extrudovaného hliníku a přizpůsobit tak její viditelné díly barvě okenního rámu.

Dostupné s pohonem elektrickým, manuálním, nebo pružinovým. Skříň je pravoúhlá z PVC zateplené neoporem s rozměry 230 x 170, 230 x 210 a 255 x 240 mm. Lamely jsou hliníkové, vyplněné polyuretanovou pěnou nebo z PVC, výška 39 mm – 52 mm a šířka 9 mm – 13 mm​.

Podom%C3%ADtkov%C3%A1%20roleta_edited.png

Podomítkové rolety

Systém je určen zejména pro montáž v nově stavěných budovách s předchozím zohledněním a naplánováním způsobu montáže již v etapě projektu tak, aby byly nejlépe využity jeho výhody. Zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci s ohledem na absenci zásahů do konstrukce okna, překladu i dveří. Tím současně nenarušuje energetickou bilanci budovy. Systém ideálně zapadá do průčelí a stává se jeho integrální součástí. Nabízí možnost montáže moskytiéry a profilů krytu vyrobených z různých materiálů podle potřeby zákazníka.

Dostupné s pohonem elektrickým, manuálním, nebo pružinovým. Skříň je pravoúhlá z hliníku s rozměry 137 x 137, 165 x 165, 180 x 180, 205 x 205 mm. Minimální šířka skříně 500 mm, maximální šířka skříně 4500 mm. Lamely jsou hliníkové výšky 39 mm – 52 mm a šířky 9 mm – 13 mm, nebo z PVC výšky 37 mm – 52 mm a šířky 8 mm – 14 mm.

Venkovní žaluzie.png

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie nebo také předokenní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. Žaluzie je určena pro montáž jak přímo na fasádě objektu, tak i v ostění okenního rámu, to vše díky univerzálnímu tvaru boxu. 

Skříň je z hliníku s rozměry 180 x 180 a 205 x 205 mm. Minimální šířka skříně 500 mm, maximální šířka skříně 5000 mm. Lamely a vodící lišty jsou hliníkové a jsou dostupné v široké škále barev.

Doplňky: Produkty
bottom of page