top of page

Příslušenství ke dveřím

Klika.png

Klika

Oboustranná klika vyznačující se jednoduchostí zhotovení a odolností. Dustupné v barvách bílá, hnědá, krémová, stříbrná, zlatá.

Koule.png

Koule

Hliníková dveřní klika s koulí na štítu. Dustupné v barvách bílá, hnědá, krémová, stříbrná, zlatá.

Klika London.png

Madlo London

Hliníková dveřní klika s madlem na štítu. Dustupné v barvách bílá, hnědá, krémová, stříbrná, zlatá.

Samozavírač.png

Samozavírač

Samozavírač do vchodových dveří je dostupný ve dvou verzích: s blokádou nebo bez ní. Možnost nastavení rychlosti zavírání.

Madlo%2520Medos%2520SS_edited_edited.png

Madlo Medos SS

Jednoduché, ale velmi stylové dveřní madlo z kartáčované nerezové oceli. Model SS může mít průměr 32 nebo 40 mm. Madlo může být připevněné ke dveřím pod úhlem 45 nebo 90 stupňů.

Madlo%20Medos%20PR_edited.png

Madlo Medos PR

Zajímavý, symetrický tvar madla Medos PR jistě zdůrazní moderní design dveří. Madlo je vyrobené z kartáčované nerezové oceli. Madlo může být připevněné ke dveřím pod úhlem 45 nebo 90 stupňů.

Madlo%20Medos%20KW_edited.png

Madlo Medos KW

Dveřní madlo Medos KW, které se vyznačuje nepravidelným tvarem. Madlo vyrobené z kartáčované nerezové oceli. Madlo může být připevněné ke dveřím pod úhlem 45 nebo 90 stupňů.

Vhoz%20na%20dopisy_edited.png

Vhoz na dopisy

Funkční doplněk ke vchodovým dveřím. Skládá se ze dvou základních částí – čelního a vnitřního rámečku. Dostupné v barvách bílá, stříbrná a zlatá.

%C4%8Cte%C4%8Dka%20otisk%C5%AF%20prst%C5%AF_edited.png

Čtečka otisků prstů

Určená ke zjištění totožnosti osoby na základě sejmutí otisku prstů a ověření dat vložených do paměti čtečky ve vlastní databázi.

%C4%8C%C3%ADseln%C3%A1%20kl%C3%A1vesnice_edited.png

Číselná klávesnice

Praktické a bezpečné řešení pro soukromé domy i firemní budovy jako systém kontroly přístupu bez nutnosti používání klíče.

klika k posuvně-sklopným systémům.png

Klika do posuvných systémů

V naší nabídce máme kliky GU určené pro automatické posuvné systémy v následujících verzích: standardní levé nebo pravé a oboustranné ploché pod roletu. Dostupné v barvách bílá, hnědá, eloxované stříbro, staré zlato a krémová.

Klika k systémům HST.png

Klika do systémů HST

Nutným doplňkem každého posuvného systému je klika nebo madlo, které díky své konstrukci zajišťují pohodlné používání, přičemž jejich styl obohacuje celek z estetického hlediska. Dostupné v barvách bílá, hnědá, eloxované stříbro, staré zlato a krémová.

Klika Tentazione.png

Klika Tentazione

Klika Tentazione vyniká v naší nabídce klik pro posuvné systémy. Je zcela zapuštěna do profilu a kryt držadla díky svým lehce přečnívajícím okrajům dokonale maskuje okraje vyfrézovaného otvoru. Dostupné v barvách bílá, kartáčovaný chrom a lesklé zlato.

Příslušenství ke dveřím: Produkty
bottom of page