top of page

Příslušenství k oknům

Standardní klika.png

Standardní klika

Jednoduché a funkční řešení pro každého. Jednoduchý design vhodný zejména do světlých interiérů. Dostupné v barvách bílá, hnědá, karamelová, stříbrná a krémová.

Hliníková klika.png

Hliníková klika

Dokonalý doplněk každého druhu oken, který vnese do interiéru tradiční styl a je zároveň praktický a umožňuje snadno udržovat čistotu. Dostupné v barvách bílá, hnědá, krémová, stříbrná, karamelová, černá, atracitová a titanová.

Klika Kwadro.png

Kwadro klika

Moderní hliníkové okenní kliky s impozantním čtvercovým tvarem. Klika je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Kliky jsou ideální pro domácnosti, byty, kanceláře a budovy veřejných služeb. Dostupné v barvách bílá, hnědá, krémová, stříbrná, karamelová, černá a atracitová.

MoonLight klika.png

MoonLight klika

Inovativní tvar kliky najde odezvu zejména u zákazníků, kteří oceňují především nekonvenční vzhled i u nejdrobnějších detailů interiérového vybavení. Spojení funkčnosti s moderním stylem. Dostupné v barvách bílá, hnědá, stříbrná, titanová a zlatá.

Klika Hoppe Toulon.png

SecuForte Toulon klika

Kliky s vestavěným mechanismem SecuForte. Jak při zavření, tak při sklopení je klika automaticky zablokovaná. Klika je blokována automaticky. Dostupné v barvách bílá, hnědá, stříbrná, zlatá, titanová, černá, nerezová ocel a koňak.

Kliky Medos Dublin.png

Medos Dublin klika

Klika je již v základní verzi dostupná s klíčem a tlačítkem. V závislosti na druhu se kliky Dublin vyskytují v několika nejoblíbenějších barvách (práškové lakované, pískované a kartáčované verze). Dostupné v barvách bílá, hnědá, stříbrná, zlatá, titanová, černá a antracitová.

Klika Medos Dublin De Luxe.png

Medos Dublin De Luxe klika

Klika, jenž se vyznačuje jedinečnými frézovanými prvky, které ji propůjčují futuristický design a nadčasovou eleganci. Klika De Luxe je dostupná pouze v černé barvě.

Hoppe Secustic klika s klíčem.png

Hliíková klika s klíčem

Klika vybavená mechanismem blokujícím otáčení, která tvoří nedílnou součást ochrany proti vloupání. Systém se dále vyznačuje charakteristickým zvukem mechanismu, který je slyšet při otočení kliky. Dostupné v barvách bílá, hnědá, stříbrná, krémová, karamelová a titanová.

Maco klika s tlačítkem.png

Maco klika s tlačítkem

Varianta ke klice s klíčem, vhodná zejména pro ty, kteří oceňují modernost ve spojení se zajištěním bezpečí. Dostupné v barvách bílá, hnědá, stříbrá, zlatá, titanová, krémová, černá a antracitová.

R%C3%A1me%C4%8Dky_edited.png

Teplé rámečky

Teplé rámečky Swisspacer představují vynikající řešení pro zákazníky, kteří staví úspory tepelné energie na první místo. Běžně se používají u tepelně izolačních skel v pasivním stavebnictví, neboť zlepšují tepelnou izolaci a zvyšují teplotu skla. Dostupné v barvách RAL 8016, RAL 9016, RAL 7035, RAL 9005, RAL 8003, RAL 7040.

Krytky%20na%20panty_edited.png

Krytky na panty

Jednoduché a zároveň elegantní řešení. Sady krytek na plastová okna v bohaté paletě barev umožní dotažení úpravy interiéru až do nejmenších detailů. Dostupné v barvách bílá, zlatá, hnědá, stříbrná, zlatá, titanová, krémová, karamelová, černá a antracitová.

Madlo balkonové.png

Madlo balkonové

Hliníkové balkonové madlo je nepostradatelným doplňkem balkonových a posuvných dveří. Inovativní tvar a forma zajišťují neviditelný systém upevnění. Dotupné v barvách, RAL 9016, RAL 8019, RAL 8017, RAL 8075, RAL 9050, RAL 8003, RAL 7016, RAL 9001, zlatá, stříbrná, titanová a satin.

Meziskelní mřížky.png

Meziskelní příčky

Příčky propůjčují oknům elegantní a neopakovatelný charakter a v některých případech jsou také nezbytným dekorativním prvkem, který připomíná historický architektonický styl. Příčky jsou dostupné v šířkách 8, 18, 26 a 45 mm. Příčky jsou dostupné v následujících provedeních: bílá, zlatá, stříbrná, lakovaná v barvě podle palety RAL nebo laminovaná v barvě podle zvolené otvorové výplně.

Nalepovací příčky.png

Nalepovací příčky

Dokonalý dekorativní prvek, který jednoduchým způsobem změní vzhled okna. Díky bohaté nabídce barev odpovídajících odstínům plastových oken může každý interiér získat ideálně sladěný doplněk, který perfektně umocní vytvořenou kompozici. Dostupné v šířkách: 26 mm, 46 mm a 66 mm. Lze vybrat meziskelní mřížky lakované (paleta RAL) a kašírované v paletě barev.

V%C4%9Btrac%C3%AD%20prvek%20Radaks_edited.png

Větrací prvek Radaks

Kompaktní větrací prvek zajišťující nejen stálý přívod vzduchu, ale umožňující také odstraňování vlhkosti z místnosti, což představuje ideální řešení v případě rizika výskytu plísně v místnosti. Odstraňování vlhkosti tímto způsobem probíhá pohodlně bez nutnosti otvírat okno, což je zvláště důležité v zimním období. Akustická izolace v otevřené poloze 34 dB. Dostupné v barvách bílá, hnědá a zlatá.

V%C4%9Btrac%C3%AD%20prvek%20AMO_edited.png

Větrací prvek AMO

Samoregulační větrák velmi oblíbený mezi zákazníky, který umožňuje nasměrování proudu vzduchu svisle či vodorovně. Průtok vzduchu závisí na relativní vlhkosti uvnitř místnosti. Akustická izolace v otevřené poloze 32 dB. Dostupné v barvách bílá, hnědá, zlatá, stříbrná a antracit.

V%C4%9Btrac%C3%AD%20prvek%20Ventair_edited.png

Větrací prvek Ventair

Zajišťuje stálé a potřebné množství čerstvého vzduchu v místnosti díky speciálnímu systému, který stabilizuje výkonnost přívodu zejména v zimním období. Ideální řešení pro zajištění pohodlí, zdraví a úspory tepelné energie. Akustická izolace v otevřené poloze 34 dB. Dostupné v barvách bílá, hnědá, zlatá a šedá.

V%C4%9Btrac%C3%AD%20prvek%20Slimline%202000_edited.png

Větrací prvek Slimline 2000

Samoregulační větrací prvek vysoké kvality. Vyznačuje se nejen moderním vzhledem, ale také funkčností. Předchází výskytu vlhkosti a plísně v místnostech tak, že zajišťuje přívod čerstvého a čistého vzduchu. Navíc umožňuje manuální zavření. Akustická izolace v otevřené poloze 37dB. Dostupné v barvách bílá, hnědá, zlatá, šedá a antracit.

Příslušenství k oknům: Produkty
bottom of page